Appartement op Terschelling: WEG? met zijn allen!
Een Appartement op Terschelling in WestCord Residentie Boschrijckrijck is zeer geschikt voor gezinnen met kinderen, families of gezelschappen. De appartementen hebben separate slaapkamers en een badkamer met apart toilet. De ruime zitkamer is comfortabel en heeft een compleet ingerichte keuken met vaatwasser en magnetron.
Een appartement is altijd voordeliger!
Een Appartement op Terschelling is geschikt voor 4 à 6 personen, dus is het altijd voordelig om een appartment te huren. De appartmenten zijn al beschikbaar vanaf € 20.00 p.p. per nacht, dit kan maximaal oplopen tot € 52.50 p.p. per nacht (o.b.v. 4-pers.). Bij een 6-persoons Appartement op Terschelling zal het voordeel nog verder oplopen.
Een Appartement op Terschelling is boekbaar voor 2 nachten of meer. Bekijk tevens onderstaande verblijfsmogelijkheden met korting in een Appartement op Terschelling.
Bespaar 10% op de normale prijs van een Appartement op Terschelling:
Voorwaarden
RESIDENTIE BOSCHRIJCK op Terschelling ligt in de bossen van West-Terschelling. Rustig gelegen maar toch heel dicht bij het dorp. Het hotel ademt een relaxte eilandatmosfeer en biedt vele verblijfsmogelijkheden. Fietsend door de bossen van Terschelling rijdt u zo naar het strand. Een tropisch zwemparadijs ligt naast WestCord Residentie Boschrijck en tennisbanen liggen vlakbij. Tijdens de vakantieperioden zijn er leuke en spannende activiteiten voor Kids & Teens.